1. KASY I DRUKARKI FISKALNE
Konsekwencją sprzedaży systemów informatycznych firmom handlowym i usługowym kierującym swą ofertę do klienta indywidualnego było wprowadzenie do oferty „SELCOM” urządzeń fiskalnych: elektronicznych kas rejestrujących oraz drukarek fiskalnych. Filozofia sprzedaży urządzeń fiskalnych opiera się na skupieniu uwagi na jakości obsługi i sprawnym serwisie, a nie na mnożeniu oferowanego asortymentu różnych producentów i importerów. W wyniku świadomego wyboru oferty produktowej i serwisowej wybraliśmy na głównego dostawcę urządzeń producenta polskiego firmę POSNET.
Uzupełnieniem oferty polskiego producenta są urządzenia firmy INNOVA.

2. ZASADY SPRZEDAŻY I SERWISOWANIA
Klient, który zakupi urządzenia w naszej firmie może liczyć na bezpłatne przeszkolenie z zakresu obsługi urządzenia, bezpłatną instalację, zaprogramowanie oraz fiskalizację. Wyjątkiem są instalacje urządzeń w miejscach, w których funkcjonuje bardzo duża liczba tzw. kodów PLU (np. kilkaset).  W czasie eksploatacji użytkownik może liczyć na bardzo szybki czas reakcji serwisowej, co ogranicza do minimum czas przestoju i zamknięcia placówki handlowej.
Ponadto specjalizujemy się w konfiguracji aplikacji systemów sprzedaży (np. InsERT) dla prawidłowej współpracy z kasami i drukarkami fiskalnymi.